Night expedition - Warszawa i Okolice

night expedition

Wprowadzenie

Wszystko dookoła pochłonięte jest przez ciemność nocy. Zmysły zawodzą, każda, nawet najprostsza czynność staje się teraz trudniejsza do wykonania. Teren jest nieznany – tylko dzięki kompasowi i urządzeniom GPS wiecie, w którym kierunku iść – nie macie jednak pojęcia, co znajduje się u celu.

Tak rozpoczyna się Wasza przygoda.

Wcielicie się w grupę poszukiwaczy przygód, których celem będzie zdobycie wskazówek i rozkodowanie tajemniczej, naszpikowanej elektroniką wojskowej skrzyni.

Mechanika gry

Zostaniecie podzieleni na zespoły. Każda z drużyn zostaje wyposażona w instrukcję, tablety z interaktywną mapą terenu i kompasy.

Zadania

W celu zdobycia wskazówek wyruszacie w teren gdzie czekają rozmaite wyzwania logistyczne, nawigacyjne oraz logiczne. Droga do wskazówek nie będzie łatwa do odnalezienia. Ważna okaże się precyzja w określeniu położenia, umiejętność współpracy, czytania mapy, posługiwania się kompasem a także abstrakcyjnego myślenia.

To jednak nie wszystko –  do niektórych celów prowadzi trasa oznaczona światłami chemicznymi czy markerami świetlnymi

Ciemność i cisza spotęgują wszystkie doznania. Gwarantujemy prawdziwe emocjonującą przygodę.

Finał

Każde odnalezione i rozwikłane zadanie zbliża Was do zdobycia skarbu. Komplet poprawnie wykonanych zadań toruje prostą drogę od otwarcia skrzyni i zdobycia skarbu. Tylko czy każdy zespół będzie miał niezbędne wyposażenie ?

SKRZYNIA

Skrzynia jest naszą autorską konstrukcją. Otwarcie jej wymaga rozkodowanie dwóch różnych systemów zabezpieczeń, odpowiedniego połączenia przewodów a także podania kodu. Skrzynia jest zaprojektowana w ten sposób, by gra mogła się dobywać w dwóch wariantach: współpracy lub rywalizacji.

WARIANTY GRY

1.Współpraca (domyślnie) – każdy z zespołów zdobywa tylko część ekwipunku potrzebnego do otwarcia skrzyni.

2.Rywalizacja – zwycięża najszybszy zespół.