Wyścig Mydelniczek - Warszawa i Okolice

wyścig mydelniczek

Wyścig Mydelniczek

Mamy okazję kibicować załogom mydelniczek podczas wyścigów Red Bulla. Teraz proponujemy przenieść tą emocjonująca konkurencję wprost na Waszą imprezę.

Uczestnicy zostaną podzielnie na  teamy rajdowe (team ok. 5-10 osób). Każdemu zostanie przydzielony box monterski. Na wyposażeniu znajdzie się zawieszenie, koła do samodzielnego montażu, podstawowe narzędzia oraz masa materiałów. Wszystko po to, aby każdy team mógł stworzyć jedyny w swoim rodzaju pojazd.

Aby uczestnicy mieli szanse puścić wodzę fantazji, tematem przewodni nie uczynimy „samochodów” lecz bardziej abstrakcyjny temat jak : „Pojazdy Kosmiczne”, „Sprzęt AGD i RTV” czy chociażby „Animal Planet”.

Prowadzący imprezę zadba o stale wysoki poziom emocji. Wyznaczy deadliny na przygotowanie pojazdów, ich poprawki oraz gotowość do startu. Ponadto przeprowadzi liczne konkurencje podczas, których będzie można wygrać lepszy sprzęt monterski, usługi, czy też materiały dekoracje. A wszystko to może  przesądzić o wygranej.

Po zakończeniu etapu monterskiego, każda ekipa wybierze spośród siebie delegata, który zasiądzie w jury. Team rajdowe będą oceniane w dwóch kategoriach: I Kreacja, II Czas przejazdu

Ekipy losują nr startowe i zgodnie z nimi ustawiają się w kolejce do startu. Jury dokonuje oceny w pierwszej kategorii, a sędzia mierzy czas przejazdu. Emocje na torze podnosi bojowa muzyka z „Rydwanów Ognia”.

Pozostanie już tylko czekać na machnięcie chorągiewki startowej i start pierwszej ekipy. Ryk „koni” ciągnących pojazdy i przerażone spojrzenia pasażerów, nie umkną uwadze gapiów. Pozostanie już tylko czekać na minięcie linii mety ostatniej załogi, ogłoszenie wyników i paradę triumfujących teamów!

Najlepsze czasy zostaną nagrodzone medalami za 3 kolejne miejsca, a zwycięski zespół dodatkowo pucharem. Ponadto wybornym trunkiem nagrodzimy zwycięzców w kategorii Kreacja.