Wieczór Hollywood - Warszawa i Okolice

wieczór hollywood

Zapraszamy na salony – witajcie na Wieczorze Hollywood! Przed wejściem imprezę stanie Święty Graal filmowców – Oscar, a przybywający goście poczują się jak prawdziwe gwiazdy stąpając po czerwonym dywanie, odgrodzeni kordonem ochroniarzy od szpaleru paparazzi, walczących o najlepsze zdjęcie. 

Wieczór Hollywood w gwiazdorskim stylu poprowadzi nasz Mistrz Ceremonii, niezawodny konferansjer, aktor i tancerz – Andrzej Pieńko. Podczas zabawy rozstrzygniemy konkursy na najlepsze przebranie, przeprowadzimy taneczną walkę gwiazd, a niczym nieskrępowana zabawa będzie trwać do białego rana!!! 

Ale to tylko przedsmak iście gwiazdorskiej zabawy. Tego wieczoru na scenie wystąpią dla Was ikony showbiznesu, gwiazdy znane zarówno ze srebrnego ekranu jak i estrady.  Atmosferę rozgrzeje sama Marilyn Monroe ze swoim hitem Diamonds, następnie zobaczycie najbardziej zwariowanych bluesmanów, czyli Blues Brothers. A skoro już odbywa się wieczór gwiazd, to nie może zabraknąć króla… W wielkim finale wystąpi sam Elvis Presley!!!