Wieczór James Bond - Warszawa i Okolice

Wieczór z 007

james bond

Zapraszamy na pełne blichtru przyjęcie, podczas którego poznacie najbardziej znanego agenta brytyjskiego wywiadu czyli na wieczór z James’em Bond’em.

Do wejścia poprowadzi czerwony dywan, a hostessy zaserwują przybywającym gościom Martini – oczywiście wstrząśnięte, nie zmieszane. Gdy wszyscy zasiądą na swoich miejscach, zgasną światła i usłyszycie wszystkim znaną formułę: „My name is Bond, James Bond”. Punktowe oświetlenie wprowadzi agenta na scenę. James przywita zgromadzonych gości i zaprosi pierwszą dziewczynę Bonda, naszą cudowną wokalistkę z utworem Skyfall . Na koniec agent podziękuje wokalistce, lecz zanim cokolwiek zdąży powiedzieć więcej, na scenę wkroczy piękna tancerka, próbująca uwieść go zmysłowym tańcem

Agent jednak tego wieczora zostaje z gośćmi i zaprasza ich do wspólnej zabawy, rozpoczynając jednocześnie quiz wiedzy o Bondzie. Najlepsi wywiadowcy zostaną nagrodzeni. Czeka też nagroda dla wszystkich – Agent zaprasza ponownie wokalistkę. Na koniec jej występu zgasną światła, a z mroku wyłoni się kobieta kot. Perfekcyjny złodziej pragnący zdobyć najcenniejszy skarb. W rytm hipnotyzującej muzyki będzie przedzierać się w akrobatyczny sposób przez laserowy labirynt (Niezwykłe widowisko  oparte na akrobacjach i kobiecej zmysłowości).  Gdy już  będzie u celu, zadziałają alarmy – ryk syren i błyskające światła totalnie zaskoczą intruza,  a akcji wkroczy sam James Bond! 

Teraz już czas na zabawę w rytmach muzyki serwowanej przez świetnego Dj’a – najlepiej do białego rana. Nasz agent będzie zabawiał gości na parkiecie, zapraszając m.in. do nauki choreografii.