Wieczór PRL - KS Tęcza - Warszawa i Okolice

wieczór prl - Bal KS Tęcza

Witamy szanownych Towarzyszy na balu mistrzów sportu Klubu Sportowego Tęcza! Przed Wami wielkie emocje. Specjalnie dla Was, Bal poprowadzi sam Prezes Ochódzki, ze swoim doświadczeniem przewyższającym niejednego KO-wca, które zdobył podczas „Rejsu” na Wiśle. Dla niego  gry karciane oraz oglądanie telewizji wraz z pracownikami to pestka.

Przy bogato zastawionych stołach, obfitujących w kaszę gryczaną, galaretę, widelce na łańcuchach i półlitrowe butelki Żytniej, będziemy mogli wymienić się doświadczeniami. Gwarantujemy, że  dyskusjom nie będzie końca… 

Spotkanie rozpoczniemy oficjalnie, wprowadzeniem flagi Klubu Tęcza. Duma będzie rozpierać serca wszystkich klubowiczów. Z pewnością nie obejdzie się bez łezki w oku, podczas śpiewania hymnu i ślubowania.

KaOwiec 
Nasz wspaniały KaOwiec wespnie się na wyżyny swoich możliwości, powita gości z playbacku, zorganizuje ciekawe konkursy i quizy rodem z filmu Miś – a w ostateczności zacznie tańczyć. Oczywiście nie zabraknie wspólnego śpiewania szlagierów takich jak „Cała sala śpiewa z nami” czy „Jesteśmy na wczasach”. W skrócie – zadbamy o to, by podczas wieczorku wszyscy poczuli kulturę i oświatę na odpowiednim poziomie. 
Zrobimy też konkurs na zastępcę trenera Jarząbka. O wyborze przesądzi perfekcyjna dykcja podczas  śpiewania „łubu dubu (…)” 

Dekoracje 
Nasi kochani przodownicy pracy zadbają o odpowiedni wystrój sali dla klubowiczów. Ponieważ nasz zespół wykonuje 500% normy, zapewnimy eleganckie czerwone sztandary, balony i serpentyny. Zadbamy o bezpieczeństwo podczas zabawy rozwieszając odpowiednie ostrzeżenia. Naszą salę oświetlimy najnowszymi osiągnięciami techniki PRL – efektowne kolorofony dodadzą blichtru całej imprezie.