blog

Team Adventure

Team Adventure

team adventure

Zapraszamy na wielką zespołową przygodę. W terenie czekają na Was wyzwania, którym sprostacie wyłącznie dzięki zespołowej pracy, a ich wykonanie utoruje wam drogę do skarbu. Tylko jak znaleźć te zadania ? Do tego posłużą tablety z mapą i zmysł orientacji w terenie.

Mechanika

  • Podział uczestników na 7-9 osobowe zespoły.
  • Każda z drużyn otrzymuje tablet z mapą terenu i zaznaczonymi lokacjami zdań.
  • Każdej drużynie towarzyszy instruktor.
  • Za każde wykonane zadanie grupy otrzymują wskazówki, których komplet pozwoli zdobyć skarb.

Konkurencje

Wśród zmagań przed jakimi staną zespoły znajdą się 12 charakterystyczne zdania team building, zlokalizowane w nietypowych miejscach.

Skrzynia ze SKARBEM

Skrzynia ze ”skarbem” jest naszą autorską konstrukcją. Otwarcie jej wymaga rozkodowanie dwóch różnych systemów zabezpieczeń, odpowiedniego połączenia przewodów a także podania kodu. Skrzynia jest zaprojektowana w ten sposób, by gra mogła się dobywać w dwóch wariantach: współpracy lub rywalizacji.

WARIANTY GRY

Współpraca (domyślnie) – każdy z zespołów zdobywa tylko część ekwipunku potrzebnego do otwarcia skrzyni.

Rywalizacja – zwycięża najszybszy zespół.

Archery Tag

Archery Tag

archery tag

archery tagarchery tag

Zabawa bez wyjątku dla każdego ! Bez względu na wiek i umiejętności. Archery Tag to dawka ruchu, adrenaliny i przede wszystkim rozrywki.

Archery tag to rozgrywki z wykorzystaniem łuków o niskiej sile naciągu i bezpiecznych strzał zakończonych gąbką. Rozgrywane są scenariusze podobne do tych znanych z paintballa, podobne są również zasady. Chociaż tu możesz załapać strzałę w locie i wyeliminować przeciwnika : ) Ponad to zabawa jest bezbolesna i niebrudząca.

Gra szczególnie dobrze sprawdza się na imprezach integracyjnych oraz piknikach: nie wymaga długiej odprawy, zmiany odzieży, drużyny mogą szybko i sprawnie wymieniać się na polu gry.

Scenografia

Scenografia

scenografia

Zapewniamy oprawę scenograficzną organizowanych przez nas imprez integracyjnych, bankietów czy konferencji.

W ramach własnego warsztatu tworzymy personalizowane formy 2D takie jak: ścianki fotograficzne, zastawki sceniczne, zabudowy scen, standy tematyczne. Produkujemy również lady barowe i recepcyjne.

Ponad to zapewniamy gotową scenografię tematyczną 2D i 3D.

Wstępy Artystyczne

Wstępy Artystyczne

występy artystyczne

Podczas organizowanych przez nas imprez zapewniamy oprawę artystyczną. Współpracujemy z zespołami muzycznymi, wokalistami i tancerzami, akrobatami, iluzjonistami czy też sobowtórami. Propozycje dobieramy zgodnie z charakterem czy też  tematem przewodnim wydarzenia. Z wieloma artystami współpracujemy stale, dzięki temu mamy pewność, że nasza propozycja będzie trafna a impreza niezapomniana.

Warsztaty Kulinarne

Warsztaty Kulinarne

warsztaty kulinarne

Zapraszamy na Kulinarną Przygodę

Chciałbyś, aby Wasza impreza firmowa była wyjątkowa i niezapomniana? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Zorganizujmy dla Was Warsztaty Gotowania pod okiem wspaniałego kucharza, gdzie uczestnicy będą mieli okazję połączyć siły, zdobywać kulinarne umiejętności i cieszyć się wspólnie przygotowanym pysznym posiłkiem.

 

Dlaczego warto wybrać warsztaty:

Profesjonalny Kucharz: Nasze warsztaty prowadzone będą przez doświadczonego szefa kuchni, który podzieli się tajnikami sztuki kulinarnej, udzielając cennych wskazówek i inspiracji.

Drużynowe Wyzwania: Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły, a każdy zespół otrzyma własne stanowisko z kompletem niezbędnego sprzętu, artykułów spożywczych i higienicznych. To świetna okazja do budowania współpracy i kreatywności w zespole.

Trzydaniowy Obiad: Pod okiem naszego kucharza, zespoły przygotują przystawkę, zupę i danie główne. Każdy etap będzie doskonałą okazją do nauki nowych technik kulinarnych i doskonalenia umiejętności.

Deser od Szefa Kuchni: Dodatkowym smacznym akcentem będzie deser, który przygotuje osobiście nasz szef kuchni. Poczujcie się jak uczestnicy programu kulinarnego!

Konkurs Smaku i Współpracy: Na zakończenie warsztatów ogłosimy zwycięzców w dwóch kategoriach. Pierwsza to “Najlepiej Współpracujący Zespół”, nagradzający umiejętność współdziałania i komunikacji. Druga to “Najsmaczniejsza Potrawa”, nagradzająca kulinarny talent i smak potrawy.

Wyścig Mydelniczek

Wyścig Mydelniczek

wyścig mydelniczek

Wyścig MydelniczekWyścig Mydelniczek

Mamy okazję kibicować załogom mydelniczek podczas wyścigów Red Bulla. Teraz proponujemy przenieść tą emocjonująca konkurencję wprost na Waszą imprezę.

Uczestnicy zostaną podzielnie na  teamy rajdowe (team ok. 5-10 osób). Każdemu zostanie przydzielony box monterski. Na wyposażeniu znajdzie się zawieszenie, koła do samodzielnego montażu, podstawowe narzędzia oraz masa materiałów. Wszystko po to, aby każdy team mógł stworzyć jedyny w swoim rodzaju pojazd.

Aby uczestnicy mieli szanse puścić wodzę fantazji, tematem przewodni nie uczynimy „samochodów” lecz bardziej abstrakcyjny temat jak : „Pojazdy Kosmiczne”, „Sprzęt AGD i RTV” czy chociażby „Animal Planet”.

Prowadzący imprezę zadba o stale wysoki poziom emocji. Wyznaczy deadliny na przygotowanie pojazdów, ich poprawki oraz gotowość do startu. Ponadto przeprowadzi liczne konkurencje podczas, których będzie można wygrać lepszy sprzęt monterski, usługi, czy też materiały dekoracje. A wszystko to może  przesądzić o wygranej.

Po zakończeniu etapu monterskiego, każda ekipa wybierze spośród siebie delegata, który zasiądzie w jury. Team rajdowe będą oceniane w dwóch kategoriach: I Kreacja, II Czas przejazdu

Ekipy losują nr startowe i zgodnie z nimi ustawiają się w kolejce do startu. Jury dokonuje oceny w pierwszej kategorii, a sędzia mierzy czas przejazdu. Emocje na torze podnosi bojowa muzyka z „Rydwanów Ognia”.

Pozostanie już tylko czekać na machnięcie chorągiewki startowej i start pierwszej ekipy. Ryk „koni” ciągnących pojazdy i przerażone spojrzenia pasażerów, nie umkną uwadze gapiów. Pozostanie już tylko czekać na minięcie linii mety ostatniej załogi, ogłoszenie wyników i paradę triumfujących teamów!

Najlepsze czasy zostaną nagrodzone medalami za 3 kolejne miejsca, a zwycięski zespół dodatkowo pucharem. Ponadto wybornym trunkiem nagrodzimy zwycięzców w kategorii Kreacja.

Your Fun Park

Your Fun Park

your fun park

Słowo się rzekło – otwieracie swój Fun Park. Pracownicy muszą wyjść zza biurek i przystąpić do jego budowy! Przed nimi nie lada wyzwanie podczas, którego wykażą się w zarządzaniu projektami, obieraniu strategii, marketingu a także kreatywnością, zdolnościami artystycznymi i manualnymi a co najważniejsze będą się dobrze bawić i integrować.

Najlepszych czeka bogactwo i … nagroda! Niespodzianka nie ominie również najlepszych architektów – projekty zostaną ocenione przez jury pod względem walorów estetycznych. Najlepszy projekt zostanie nagrodzony.

Wasz Kalendarz

Wasz Kalendarz

Kalendarz Firmowy - DIY

Zapraszamy Was do wspaniałej zabawy, razem stworzymy „bardzo” firmowy kalendarz. Dlaczego bardzo? To właśnie Wy zaprezentujecie na nim kolejne miesiące i pory roku. Praca nad kalendarzem będzie z pewnością świetną i niezwykle integrująca zabawą. Sam kalendarz z kolei będzie pamiątką na cały rok.

Na kilka godzin przeniesiemy Was do specjalnie stworzonego studia fotograficznego. Od teraz wszystko zależy od naszej wspólnej pracy, kreatywności i zaangażowania.
Na początek wspólna koncepcja – jak ma wyglądać nasz kalendarz, spójny temat czy może eklektyczne szaleństwo?
Każdy zespół po przydzieleniu miesięcy, kwartałów, czy pór roku zabiera się do pracy.

Zapewnimy profesjonalne studio fotograficzne oraz fotografa. Grupami opiekują się animatorzy, którzy pomagają w przygotowaniu aranżacji, doborze rekwizytów i scenografii.

Niezwykle istotną kwestią dla naszego projektu będzie podział zadań… jak wypadnie nasza współpraca na tej płaszczyźnie, pełne zrozumienie i zaangażowanie całego zespołu wpłynie na końcowy sukces projektu czyli kolorowy, bijący energią firmowy kalendarz.